Начало arrow Учителски колектив

Ръководство

  • Надежда Горанова - Директор
  • Димитър Иванов - Заместник директор

 

Български език и литература

  • Петя Кръстанова - старши учител
  • Светла Шишкова - старши учител
  • Росица Караджова - старши учител
  • Мария Коджаколева - учител

Англииски език

  • Десислава Бечева - старши учител
  • Людмила Тенева - старши учител
  • Тодорка Шопова - старши учител
  • Галина Ангелова - старши учител
  • Лиляна Бояджиева - старши учител
  • Белла Дичева - старши учител
  • Антония Панайотова - учител

Немски език

  • Светла Кисьова - старши учител
  • Ана Николова - старши учител
  • Мариела Кацарова - старши учител
  • Елена Белева- старши учител
  • Надя Николова - учител
  • Анелия Кондилова - учител

Испански език

  • Ана Николова- старши учител

Математика

  • Тодора Кехайова - старши учител
  • Тодор Сотиров - старши учител
  • Антоанета Такова - старши учител

Информатика и информационни технологии

  • Цветан Каменарски - учител
  • инж. Ангел Чекичев - учител
  • Йорданка Кондова - старши учител

Физика и астрономия

  • Елена Костова - учител, физика на английски език
  • инж. Генка Плеснева - лектор, физика на немски език

Химия и ОоС

  • Мирослав Аджов - учител

Биология и здравно образование

  • Марияна Василева - старши учител

История и цивилизация

  • Мария Консулова - старши учител
  • Калинка Атанасова - старши учител

География и икономика

  • Надежда Янева - старши учител
  • Калинка Атанасова - старши учител

Психология и логика

  • Надежда Горанова

Етика и право

  • Ралица Росенова -  учител

Философия

  • Ралица Росенова - учител
  • Галина Младенова - учител

Свят и личност

  • Надежда Янева - старши учител

Физическо възпитание и спорт

  • Андон Андонов - старши учител
  • Стоян Узунов - старши учител
  • Васил Русенов - лектор по ФВС

Изобразително изкуство

  • Сава Богданов - лектор

Музика

  • Красимира Чуртова 

Непедагогически персонал

  • Снежана Стоянова - технически сътрудник, библиотекар
  • Юлия Сиракова - ЗАТС
  • Десислава Зидарова - гл. счетоводител
  • Емилия Кирова - домакин
  • Емилия Соколова - хигиенист
  • Кина Димитрова - хигиенист
  • Ирина Табакова - хигиенист
  • Константин Кръстев - огняр